Kontaktinformasjon

Vi har kontorlokaler i 2.etg i Sogndal kulturhus (Hovevegen 2), der m.a NAV også er lokalisert. Postmottak har adresse: post@sognbrann.no


 

                            Kontaktinformasjon

Tittel Namn/epost Telefonnummer
Brann og redningssjef

Vidar Trettenes

Vidar.Trettenes@sognbrann.no

57 62 96 00/

90 03 72 56

Avd.leiar beredskap/Varabrannsjef

Olaf Mørch

Olaf.Emil.Morch@sognbrann.no

91 58 68 22
Avd.leiar førebyggande

Kåre Egil Skjerven

Kaare.Egil.Skjerven@sognbrann.no

90 72 56 78
Branning./-inspektør

Olav Helge Ylvisåker

ohy@sognbrann.no

91 84 29 82
Branning./-inspektør

Heidi Askestad (byrja 8 aug. 2016)

Heidi.Askestad@sognbrann.no

95 88 28 16
Branning./-inspektør

Johnny Skjerping

johnny.skjerping@sognbrann.no

90 74 61 03
Brannmeister

Leif J. Grangård

Leif.Jorgen.Grangaard@sognbrann.no

93 40 50 70
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut